Vége: Tiszakécske-Soroksár SC 0-4 (0-0)

Csapatunk ma délután az egyik újonc otthonában kezdi meg szereplését a 2018-19-es másodosztályú labdarúgó bajnokságban. A Tiszakécske elleni összecsapás eseményéiről 18 órakor kezdődő online közvetítésünk révén értesülhetnek szurkolóink.

Duna Aszfalt Tiszakécske-Soroksár SC 0-4 (0-0)

Tiszakécske, 900 néző, vezeti: Nagy Róbert (Berényi Ákos, Szilágyi Norbert)

Tiszakécske: Helesfay – Huszti A., Kardos, Ludánszki, Polyák – Stoiacovici, Tölgyesi, Kocsis G. – Juhász L., Puskás Z., Gréczi. Vezetőedző: Szabó István.

Soroksár: Kovács D. – Molnár R., Szpirulisz, Valencsik, Bor – Gyömbér, Huszák – Kundrák, Frőhlich, Lakatos I. – Orosz. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1. perc: Frőhlich indítja útjára  a labdát az új bajnokságban. A középkezdést követően Bor passzolta el könnyelműen a labdát. A kontra végén Gréczi adott be jobbról, de labdája mindenki számára magas volt.

5. perc: Puskás rántotta vissza Lakatost. A játékvezető lefújta az esetet, de sárga lapot nem adott.

7. perc: Tölgyesi végezte el a mérkőzés első szögletét, de Gyömbér fejjel menteni tudott.  A kontrát Kocsis állította meg szabálytalanul, amiért sárga lapot kapott.

9. perc: Orosz indította a beinduló Frőhlichet, de a kimozduló Helesfay felvette a labdát támadónk elől.

11. perc: Kocsis ápolása miatt áll a játék. A hazai játékos nem tudta folytatni, Köböl állt a helyére.

13. perc: Szép akció végén Lakatos verte meg ellenfelét egy az egyben. Beadás azonban mélyre sikerült, lehúzta a kapus.

17. perc: Orosz csapta be Ludánszkit a tizenhatoson belül, de Kardos jó ütemben keresztezett és szögletre mentett.

21. perc: Stoiacovici szabadrúgására Kardos érkezett szabadon, ajtó- ablak helyzetben a labda mellé fejelt.

25. perc: A játékvezető a kánikulára való tekintettel ivószünetet rendelt el.

30. perc: Huszák gyors szabadrúgása után Kundrák tartotta meg a labdát a tizenhatoson belül. A visszapasszolt labdára Huszák érkezett. 20 méteres lövése a kapufáról kifelé pattant.

32. perc: Az előretörő Molnár lövése felpörgött egy hazai lábon. A szabad labdára Frőhlich érkezett nagy lendülettel, de összefejelt védőjével, ami után ápolni kellett.

35. perc: Lakatos futotta le védőjét majd Oroszhoz passzolt, akit felvágott védője. A tizenegyest Helesfay azonban bravúrral védeni tudta.

37. perc: Huszti sokadik rosszütemű megmozdulása után sárga lapot kapott.

40. perc: Kovács várt sokáig egy hazaadott labdával, Puskás majdnem szerelni tudta.

43. perc: A hazaiak trükkösen végezték el oldalszabadrúgásukat, Kundrák azonban figyelt és felszabadított.

45. perc: Bor beadását húzta le Helesfay.

45+1. perc: Szpirulisz csúszott el a tizenhatoson belül, így Puskás jutott lövőhelyzethez, de Valencsik kitűnő ütemű becsúszással blokkolni tudott.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: A csapatok nem cseréltek a félidőben, a hazaiak kezdték a játékrészt.

47. perc: Nagy bedobás után Puskás lépett ki a védők között, de a keresztező Bor szerelni tudta.

53. perc: Huszák szögletét Bor fejelte fel a magasba, Valencsik már nem tudott duplázni.

54. perc: Gyömbér helyére Lőrinczy érkezett csapatunkba.

56. perc: Gréczi kapott sárga lapot Bor buktatásáért. A megítélt szabadrúgást Lőrinczy tekerte a hosszú sarok irányába, de Helesfay gond nélkül húzta le a labdát.

58. perc: Huszák indításával Orosz lépett ki helyzetben, lövését a hazai kapus bravúrral a mezőnybe ütötte.

62. perc: Gól! Lőrinczy buktatásáért újabb tizenegyeshez jutottunk. Ez úttal Orosz magabiztosan a kapuba helyezett. Gól után a megsérült Köböl helyére Oláh érkezett, 0-1.

67. perc: Gréczi helyére Kalmár érkezett a hazai csapatba, ezzel Szabó István kihasználta mindhárom cserelehetőségét.

68. perc: Ludánszki kapott sárga lapot Orosz buktatásáért.

70. perc: Kundrák helyére Derekas érkezett az ivószünet alatt.

73. perc: Gól! Tölgyesi szerzett labdát a térfelünkön. 25 méteres lövését Kovács védeni tudta. A kontrából gyorsan felértünk és Lőrinczy ballal tökéletesen csavarta a hosszú sarokba, 0-2.

76. perc: Orosz vesztett labdát, melyből fordulni tudott a hazai csapat. Az akció végén Puskás 25 méteres lövése a felső lécről csapódott le.

78. perc: Orosz helyére Albert érkezett, így Lipcsei Péternek sem maradt több cserelehetősége.

79. perc: Gól! Lőrinczy beadására Frőhlich érkezett jó ütemben és combbal a hálóba sodorta a labdát, 0-3.

81. perc: Továbbra is támadunk. Ezúttal Albert csapta be védőjét, majd Derekas elé gurított. Középpályásunk 25 méteres lövése a kapu fölé szállt.

85. perc: Bor kapott sárga lapot reklamálásért.

88. perc: Gól! Derekas kígyózott át labdával a pályán. A tizenhatosnál Frőhlichez passzolt, aki ügyesen emelt át a kifutó kapus fölött, 0-4.

90. perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

A hosszabbítás perceiben Lakatos harcolt ki lövést, de rosszabbik lábával a kapu fölé emelt. A helyzet után Nagy Róbert játékvezető lefújta a mérkőzést.